Türkiye'nin En Büyük Orhan Bıyıklı Fan Sitesi
Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 Yigido
Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 Yigido
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 11111110

Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya

+153
serife_bjk
Banu_203
Nicki
nakkaş
Galaksi
yigit_ajan
leylagunduzalp
brnc
BahadırYeşil
vesilee
Semoo
sedat
gecelerin aydınlığı
b-ü-ş-r-a
my_hero_yqt
Kaptann
dilara_yiğit
yigitm
Driv3r
EsRaGkN
DiLaTT
fenerli_beyza 1907
muhammet yayla
btl_yiğit
ebru
hazal tekin
şen-pa
betül23
BETÜL GÜL
betül kınacı
burak
hümeyra nur
baskomserim
sirma
burcu42
yiğit_muhammed
selcan
karanfil
OrhanYiğit
avukat güzelll
yeliz öztürl
Züleyha-TR
melike-oznur
gulbakıslım
joe jonas merve
meyyy
gumus_kursun
hérâ
canimabim
hercai
yigit-yigit
zişan
kremini96
SezaN
BirDost
Kadriye
hayal yiğit
şekerpare
SEHRI
zeliha
unutulmaz13
R=)mSDmn
duygu28
kralferdiciharun
unutulmaz
defne deniz
imren
senna
alas
handeee
guzelgulen
maviskiz
merdiven
halime
___kübra___
KwseR
zeyneepp
mrwalice
interesting_girl
şahan
nese_05
derman
Asu
nur ...
sorun siasi
seyma03
katre
yigi_senna
YiğiDo^m
engin234
zülfikar
esmer yarim
merrik
darendelim*
zeynep08ep08selamsu
_busra_
gumuskursun55
kollamadizi
faruk enes
hilall
özge
siyah
kübüş
Esrarligözler_06
tuğba
ezelzaman
konyalı16
beren..
maviprenses
Sabo AĞA
yezda
esra
siyah inci
anatolienmaan
bilge
kudret
ymbs
hLme_
suslu
asi kız
habibesamara
nur_ceylan
Betül
BURCU
gülşah
yusuf
ela-53
cemre
gaziliasena_89
elmasın
zumrut
Yigit_Fani
sevgi
jassminnin
qusra
sweetgirl
ofcourseme
fenerli68
sare
Karlidagim
kübra
iremcik
fatma
e_d_a_1
demett
kevser
selma52
rabia-yiğit
Türkü_Gözlüm
kinslayer
_e_s_r_a_
selahattinn
admin
157 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
demett

demett

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4 Rep Gücü Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/10/08

Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 24 Ekim 2008 - 7:48

selamün aleyküm arkadaşlar bende siteye üye oldum...orhan abimizde buralardamı??hayırlı paylaşımlar inşalllah...
admin
Admininstator
Admininstator
admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 260 Rep Gücü Rep Gücü : 1089 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/09/08

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 24 Ekim 2008 - 21:20

demett demiş ki:
selamün aleyküm arkadaşlar bende siteye üye oldum...orhan abimizde buralardamı??hayırlı paylaşımlar inşalllah...

a.s hoş geldin üyeliğin hayırlı olsun orhan abimiz malesef şimdilik buralarda değil ama inş ilerde bizimle olur paylaşmlarını bkliyoruz
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 25 Ekim 2008 - 8:34

kevser demiş ki:
bende geldim banada merhaba deyin

hoşgeldin hoşgeldin merhaba merhaba merhaba Wink Wink
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 25 Ekim 2008 - 8:36

demett demiş ki:

maalesef orhan abimiz buralarda yok ben kendisiyle irtibat kurmaya çalıştım maalesef ulaşamadım ulaşabilirsem inş orhan abide sitemizde yer alıcak..
demett

demett

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4 Rep Gücü Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/10/08

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 27 Ekim 2008 - 6:05

İNŞ arkadaşalar...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 28 Ekim 2008 - 6:05

demett demiş ki:
İNŞ arkadaşalar...

yalnız ben daha bunun erken olduğunu düşünüyorum ilk önce sitemizin gelişmesi lazım ham bir siteye oyuncu çağırmak nasıl olurki??
e_d_a_1

e_d_a_1

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5 Rep Gücü Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/11/08 İş/Hobiler İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 5 Kas. 2008 - 7:21

arkadaşlar duydum heme geldim buraya eğlenceli bir siteye benziyo flower
fatma

fatma

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 18 Rep Gücü Rep Gücü : -3 Doğum tarihi Doğum tarihi : 22/02/90 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/11/08 Yaş Yaş : 34 Nerden Nerden : İzmir İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci - internet,müzik,kollama dizisi =) Burçlar Burçlar : Balık + : At

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 5 Kas. 2008 - 8:16

e_d_a_1 demiş ki:

Hoşgeldin Eda..

Orhan abinin gelmesini bende çok isterim..

En son fatma tarafından Çarş. 5 Kas. 2008 - 10:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://www.ihlforum.net
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 5 Kas. 2008 - 8:52

e_d_a_1 demiş ki:

hoşgeldiniz aktif olmanız dileğiyle...
admin
Admininstator
Admininstator
admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 260 Rep Gücü Rep Gücü : 1089 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/09/08

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 6 Kas. 2008 - 1:45

e_d_a_1 demiş ki:

üyeliğin hayırlı olsun
e_d_a_1

e_d_a_1

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5 Rep Gücü Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/11/08 İş/Hobiler İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 6 Kas. 2008 - 3:43

hoşbuldum kardeşlerim benim sağolun...
_e_s_r_a_
Admininstator
Admininstator
_e_s_r_a_

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 77 Rep Gücü Rep Gücü : 632 Doğum tarihi Doğum tarihi : 14/08/89 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/09/08 Yaş Yaş : 34 Burçlar Burçlar : Aslan + : Yılan

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 14 Kas. 2008 - 0:10

Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz.Üyeliğiniz hayırlı olsun sitemizde sık sık aktif olmanız dileğimle Wink
iremcik

iremcik

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 136 Rep Gücü Rep Gücü : 114 Doğum tarihi Doğum tarihi : 03/07/95 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/11/08 Yaş Yaş : 28 Nerden Nerden : Kalbin Zümrüt Tepelerinden... İş/Hobiler İş/Hobiler : öğrenci-kitap okumak, şiir, deneme vb. yazmak, türkü dinlemek Burçlar Burçlar : Yengeç + : Domuz

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 26 Kas. 2008 - 10:21

merhaba benim adım İrem. kayseriliyim. Koyu bir samanyolu hayranıyım. Özellikle TEK TÜRKİYE ve KOLLAMA
http://www.kendiokulumuzadogru.eniyiforum.org
iremcik

iremcik

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 136 Rep Gücü Rep Gücü : 114 Doğum tarihi Doğum tarihi : 03/07/95 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/11/08 Yaş Yaş : 28 Nerden Nerden : Kalbin Zümrüt Tepelerinden... İş/Hobiler İş/Hobiler : öğrenci-kitap okumak, şiir, deneme vb. yazmak, türkü dinlemek Burçlar Burçlar : Yengeç + : Domuz

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 26 Kas. 2008 - 10:22

noxchyn_groznyj demiş ki:
demett demiş ki:
İNŞ arkadaşalar...

yalnız ben daha bunun erken olduğunu düşünüyorum ilk önce sitemizin gelişmesi lazım ham bir siteye oyuncu çağırmak nasıl olurki??
evet harika olurrrrrrrrr
admin
Admininstator
Admininstator
admin

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 27 Kas. 2008 - 0:42

iremcik demiş ki:
merhaba benim adım İrem. kayseriliyim. Koyu bir samanyolu hayranıyım. Özellikle TEK TÜRKİYE ve KOLLAMA

üyeliğin hayırlı olsun irem Very Happy
iremcik

iremcik

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 27 Kas. 2008 - 2:40

teşekkür ederim kardeşim.
kübra
Moderetör
Moderetör
kübra

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 527 Rep Gücü Rep Gücü : 485 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/10/08 Nerden Nerden : istanbul İş/Hobiler İş/Hobiler : kitap okumak müzik dinlemek şiir yazmak gezmek

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 2 Ara. 2008 - 1:58

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoşgeldinizz
Karlidagim

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3 Rep Gücü Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/12/08 Nerden Nerden : Hollanda Lakap Lakap : Karlidag

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 5 Ara. 2008 - 3:10

Merhabalar, bende yeni uye oldum. aranizda olmaktan dolayi mutluyum. Noxchyn kardesimle zaten tanisiyoruz.

simdilik hayirli gunler
kübra
Moderetör
Moderetör
kübra

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 527 Rep Gücü Rep Gücü : 485 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/10/08 Nerden Nerden : istanbul İş/Hobiler İş/Hobiler : kitap okumak müzik dinlemek şiir yazmak gezmek

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 5 Ara. 2008 - 3:25

siteye hoşgeldin
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 5 Ara. 2008 - 3:31

Karlidagim demiş ki:
Merhabalar, bende yeni uye oldum. aranizda olmaktan dolayi mutluyum. Noxchyn kardesimle zaten tanisiyoruz.

simdilik hayirli gunler

heee bilmemmi senii Smile fs07 etka we senin benden çekeceğiniz warrr Smile wideo konusunda az başınızı ağrıtmadım bakalım daha ne kadar ağrıtıcam Very Happy
admin
Admininstator
Admininstator
admin

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 14 Ara. 2008 - 0:59

Karlidagim demiş ki:

simdilik hayirli gunler

merhaba hoş geldin bizde aramızda katıldığından dolayı mutluyuz üyliğin hayırlı olsun
sare

sare

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4 Rep Gücü Rep Gücü : -6 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/12/08 Nerden Nerden : Almanya

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 22 Ara. 2008 - 2:17

Selamün Aleyküm arkadaslar,

Bende buraya yeni üye oldum.
Bu siteyi yapmak icin tüm emegi gecenlerden Allah razi olsun !
Sanirim beni taniyan bazi kisiler var burda Wink

Selametle...
fenerli68

fenerli68

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 20 Rep Gücü Rep Gücü : 2 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/12/08 Nerden Nerden : ankara

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 22 Ara. 2008 - 8:00

slm bende yeni üye oldum adım rabia site çok süper olmuşş ellerinize sağlık Smile Smile
kübra
Moderetör
Moderetör
kübra

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 23 Ara. 2008 - 0:07

siteye hoşgeldin rabia Very Happy
admin
Admininstator
Admininstator
admin

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 26 Ara. 2008 - 0:12

fenerli68 demiş ki:
slm bende yeni üye oldum adım rabia site çok süper olmuşş ellerinize sağlık Smile Smile

teşekkürler

hoş geldin üyeliğin hayırlı olsun

Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya
2 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Sonraki