Türkiye'nin En Büyük Orhan Bıyıklı Fan Sitesi
Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 Yigido
Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 Yigido
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 11111110

Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya

+153
serife_bjk
Banu_203
Nicki
nakkaş
Galaksi
yigit_ajan
leylagunduzalp
brnc
BahadırYeşil
vesilee
Semoo
sedat
gecelerin aydınlığı
b-ü-ş-r-a
my_hero_yqt
Kaptann
dilara_yiğit
yigitm
Driv3r
EsRaGkN
DiLaTT
fenerli_beyza 1907
muhammet yayla
btl_yiğit
ebru
hazal tekin
şen-pa
betül23
BETÜL GÜL
betül kınacı
burak
hümeyra nur
baskomserim
sirma
burcu42
yiğit_muhammed
selcan
karanfil
OrhanYiğit
avukat güzelll
yeliz öztürl
Züleyha-TR
melike-oznur
gulbakıslım
joe jonas merve
meyyy
gumus_kursun
hérâ
canimabim
hercai
yigit-yigit
zişan
kremini96
SezaN
BirDost
Kadriye
hayal yiğit
şekerpare
SEHRI
zeliha
unutulmaz13
R=)mSDmn
duygu28
kralferdiciharun
unutulmaz
defne deniz
imren
senna
alas
handeee
guzelgulen
maviskiz
merdiven
halime
___kübra___
KwseR
zeyneepp
mrwalice
interesting_girl
şahan
nese_05
derman
Asu
nur ...
sorun siasi
seyma03
katre
yigi_senna
YiğiDo^m
engin234
zülfikar
esmer yarim
merrik
darendelim*
zeynep08ep08selamsu
_busra_
gumuskursun55
kollamadizi
faruk enes
hilall
özge
siyah
kübüş
Esrarligözler_06
tuğba
ezelzaman
konyalı16
beren..
maviprenses
Sabo AĞA
yezda
esra
siyah inci
anatolienmaan
bilge
kudret
ymbs
hLme_
suslu
asi kız
habibesamara
nur_ceylan
Betül
BURCU
gülşah
yusuf
ela-53
cemre
gaziliasena_89
elmasın
zumrut
Yigit_Fani
sevgi
jassminnin
qusra
sweetgirl
ofcourseme
fenerli68
sare
Karlidagim
kübra
iremcik
fatma
e_d_a_1
demett
kevser
selma52
rabia-yiğit
Türkü_Gözlüm
kinslayer
_e_s_r_a_
selahattinn
admin
157 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 21, 22, 23
YazarMesaj
baskomserim

baskomserim

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 794 Rep Gücü Rep Gücü : 1564 Doğum tarihi Doğum tarihi : 03/01/91 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/04/10 Yaş Yaş : 33 Nerden Nerden : İzmir İş/Hobiler İş/Hobiler : Kollama Lakap Lakap : Emoş Burçlar Burçlar : Oğlak + : At

Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimePaz 19 Ara. 2010 - 6:58

Nicki demiş ki:
hos bulduk bende saka yapiyorum Very Happy

:heyt:
http://orhanbiyikli.niceboard.net/
Nicki

Nicki

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 14 Rep Gücü Rep Gücü : 16 Doğum tarihi Doğum tarihi : 03/08/91 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/02/10 Yaş Yaş : 32 Nerden Nerden : Hollanda İş/Hobiler İş/Hobiler : Kitap okumak ve gezmek Lakap Lakap : Nicki Burçlar Burçlar : Aslan + : Keçi

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimePaz 19 Ara. 2010 - 7:00

:grin:
yigit_ajan

yigit_ajan

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 11 Rep Gücü Rep Gücü : 161 Doğum tarihi Doğum tarihi : 20/06/93 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/11/10 Yaş Yaş : 30 Nerden Nerden : izmir İş/Hobiler İş/Hobiler : öğrenci Lakap Lakap : kollamacı Burçlar Burçlar : Ikizler + : Horoz

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimeÇarş. 22 Ara. 2010 - 9:35

Nicki demiş ki:
bende yeniyim sayilirim uzun zamandir siteye girmemistim Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 967935

hoş geldin Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 929570
Nicki

Nicki

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 14 Rep Gücü Rep Gücü : 16 Doğum tarihi Doğum tarihi : 03/08/91 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/02/10 Yaş Yaş : 32 Nerden Nerden : Hollanda İş/Hobiler İş/Hobiler : Kitap okumak ve gezmek Lakap Lakap : Nicki Burçlar Burçlar : Aslan + : Keçi

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimeÇarş. 22 Ara. 2010 - 10:18

hos bulduk Very Happy
Banu_203

Banu_203

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2 Rep Gücü Rep Gücü : 2 Doğum tarihi Doğum tarihi : 01/05/98 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/01/11 Yaş Yaş : 25 Nerden Nerden : hatay İş/Hobiler İş/Hobiler : kollama izlemek Lakap Lakap : Banu_203 Burçlar Burçlar : Boğa + : Kaplan

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimePerş. 13 Ocak 2011 - 8:33

hoşbulduk kardeşim Very Happy Very Happy
baskomserim

baskomserim

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 794 Rep Gücü Rep Gücü : 1564 Doğum tarihi Doğum tarihi : 03/01/91 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/04/10 Yaş Yaş : 33 Nerden Nerden : İzmir İş/Hobiler İş/Hobiler : Kollama Lakap Lakap : Emoş Burçlar Burçlar : Oğlak + : At

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimePerş. 13 Ocak 2011 - 10:58

Banu_203 demiş ki:
hoşbulduk kardeşim Very Happy Very Happy

aramıza hoş geldin cheers
http://orhanbiyikli.niceboard.net/
serife_bjk

serife_bjk

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 9 Rep Gücü Rep Gücü : 9 Doğum tarihi Doğum tarihi : 08/08/96 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/03/11 Yaş Yaş : 27 Nerden Nerden : ankara İş/Hobiler İş/Hobiler : kollama izlemek Lakap Lakap : deli Burçlar Burçlar : Aslan + : Sıçan

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimePaz 13 Mart 2011 - 0:02

bende yeni geldim hoşbulduk mükemmel bir site
_e_s_r_a_
Admininstator
Admininstator
_e_s_r_a_

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 77 Rep Gücü Rep Gücü : 632 Doğum tarihi Doğum tarihi : 14/08/89 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/09/08 Yaş Yaş : 34 Burçlar Burçlar : Aslan + : Yılan

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimePaz 20 Mart 2011 - 7:43

Sitemize yeni üye olan arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz..
Sitemize aktif olmanız dileğiyle.. Wink

Z@YN@B

Z@YN@B

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6 Rep Gücü Rep Gücü : 4 Doğum tarihi Doğum tarihi : 10/07/96 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/04/11 Yaş Yaş : 27 Nerden Nerden : ırak İş/Hobiler İş/Hobiler : ögrenci Lakap Lakap : cadı Burçlar Burçlar : Yengeç + : Sıçan

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimePerş. 14 Nis. 2011 - 9:37

ben geldim zeynep cadısı geldi
ben zeynep 24 yaşındayım
ıraklıyım sevdigim oyuncular cansel elcin orhan bıyıklı aycin tuyun tuba büyüküstün yeliz şar (say say bitmez)

sevdigim diler kollama

En son zülfikar tarafından C.tesi 7 Mayıs 2011 - 18:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : lütfen başka dizi isimleri vermeyelim)
_e_s_r_a_
Admininstator
Admininstator
_e_s_r_a_

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 77 Rep Gücü Rep Gücü : 632 Doğum tarihi Doğum tarihi : 14/08/89 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/09/08 Yaş Yaş : 34 Burçlar Burçlar : Aslan + : Yılan

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimeCuma 1 Tem. 2011 - 5:03

Hoş geldiniz aktif olmanız dileğiyle.. Wink
yaren büşra

yaren büşra

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 28 Rep Gücü Rep Gücü : 28 Doğum tarihi Doğum tarihi : 13/10/91 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/07/11 Yaş Yaş : 32 Nerden Nerden : HATAY/KIRIKHAN İş/Hobiler İş/Hobiler : ANASINIFINDA YARDIMCI PERSONEL Lakap Lakap : MERİ Burçlar Burçlar : Terazi + : Keçi

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimePaz 10 Tem. 2011 - 0:10

Selamunaleyküm arkadaşlar nasılsınız ben merve Hatay / Kırıkhan'dan yen üye oldum siteye 20 yaşındayım Anadolu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Grafik Tasrım bölümü 2009 yılı mezunuyum .Orhan bıyıklı'yı çok seviyorum mükemmel bir insan Smile Smile
Galaksi

Galaksi

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 100 Rep Gücü Rep Gücü : 152 Doğum tarihi Doğum tarihi : 14/06/92 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/11/10 Yaş Yaş : 31 Burçlar Burçlar : Ikizler + : Maymun

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimePerş. 4 Ağus. 2011 - 1:10

A.selamm .. Hoşgeldin Merve ben Mahmut ..
http://www.kollama.forummum.com
imran-1996

imran-1996

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1 Rep Gücü Rep Gücü : 1 Doğum tarihi Doğum tarihi : 10/11/96 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/08/11 Yaş Yaş : 27 Nerden Nerden : azerbaycandan İş/Hobiler İş/Hobiler : oyunculuk Lakap Lakap : imi Burçlar Burçlar : Akrep + : Sıçan

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimePerş. 25 Ağus. 2011 - 23:08

bende orhan abi kimi oyuncu olmak istiyorum orhan abi den rica ediyorum bana oyuncu olmam icin yardim etsin.
yaren büşra

yaren büşra

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 28 Rep Gücü Rep Gücü : 28 Doğum tarihi Doğum tarihi : 13/10/91 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/07/11 Yaş Yaş : 32 Nerden Nerden : HATAY/KIRIKHAN İş/Hobiler İş/Hobiler : ANASINIFINDA YARDIMCI PERSONEL Lakap Lakap : MERİ Burçlar Burçlar : Terazi + : Keçi

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimePtsi 28 Kas. 2011 - 10:52

Selamunaleyküm arkadaşlar orhan beyin fanına üyeyim ama 2 aydan fazla oldu siteye giriş yapamıyordum net olduğu halde sanırım yenilenme falan vardı.Kendimi tanıtmaya hiç fırsatım olmadı burda ismim merve hatay kırıkhanda yaşıyrum 20 yaşındayım Anadollu kız teknik ve meslek lisesi grafik tasarım bölümü mezunuyum(2009)da .Şuan bir devlet okulunda anasınıfında yardımcı personel olarak çalışyorum.Orhan beyi çok seviyorummmmmm
hazal tekin
Moderetör
Moderetör
hazal tekin

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 700 Rep Gücü Rep Gücü : 868 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/04/10 Nerden Nerden : muğla İş/Hobiler İş/Hobiler : dizi izlemek Lakap Lakap : yiğit&memduhkolik

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimePtsi 28 Kas. 2011 - 10:57

Merhaba merveciğim ben hazal
aileye hoş geldin
yaren büşra

yaren büşra

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimeSalı 29 Kas. 2011 - 5:43

Hoşbulduk hazalcım Smile çok teşekkürler
symnr

symnr

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2 Rep Gücü Rep Gücü : 2 Doğum tarihi Doğum tarihi : 27/07/96 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/02/12 Yaş Yaş : 27 Nerden Nerden : istanbullllllllll İş/Hobiler İş/Hobiler : resim yapmak Lakap Lakap : orhan hastası Burçlar Burçlar : Aslan + : Sıçan

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimeSalı 21 Şub. 2012 - 20:37

hoş bulduk teşekkür ederim:)
_e_s_r_a_
Admininstator
Admininstator
_e_s_r_a_

MesajKonu: Geri: Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya   Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya - Sayfa 23 I_icon_minitimePerş. 23 Şub. 2012 - 2:34

Yeni üye olan bütün arkadaşlar hoşgeldiniz.
Üyeliğiniz hayırlı olsun.Aktif olmanız ümidiyle....Wink

Yeni Gelen Arkadaşlar Tanışmaya
23 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 21, 22, 23