Türkiye'nin En Büyük Orhan Bıyıklı Fan Sitesi
Site hakkında .. - Sayfa 2 Yigido
Site hakkında .. - Sayfa 2 Yigido
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Site hakkında .. - Sayfa 2 11111110

Site hakkında ..

+17
baskomserim
my_hero_yqt
burcu42
kremini96
orhan_ecenaz
merdiven
___kübra___
zülfikar
faruk enes
gumus.kursun
esra
_e_s_r_a_
tuğba
admin
Hazan
kübra
fatma
21 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
faruk enes

faruk enes

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 377 Rep Gücü Rep Gücü : 375 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/04/09 Nerden Nerden : Kollama Diyarı. Lakap Lakap : EN SEVDİĞİM OYUNCU : ORHAN BIYIKLI

Site hakkında .. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Site hakkında ..   Site hakkında .. - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 11 Ocak 2010 - 5:45

sitemizde üye sayısı her geçen gün artıyor ve 1000'e doğru yaklaşıyor kısacası sitemiz son zamanlarda benim düşüncem çok aktif bunun nedeni orhan bıyıklının sitemize üye olması.
http://www.kollamasevenleri.yetkinforum.com/
orhan_ecenaz

orhan_ecenaz

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 380 Rep Gücü Rep Gücü : 371 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/12/09 Nerden Nerden : Pc sandalyesi xD Şaka şaka Bartın'ım.. İş/Hobiler İş/Hobiler : Kitap okumak,Orhan'ımın resimlerine bakmak Lakap Lakap : OrHaN_qoliq

MesajKonu: Geri: Site hakkında ..   Site hakkında .. - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 31 Ocak 2010 - 2:30

faruk enes demiş ki:
sitemizde üye sayısı her geçen gün artıyor ve 1000'e doğru yaklaşıyor kısacası sitemiz son zamanlarda benim düşüncem çok aktif bunun nedeni orhan bıyıklının sitemize üye olması.

Olabilir..
kremini96

kremini96

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 29 Rep Gücü Rep Gücü : 22 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/12/09 Nerden Nerden : orhan abini oldoğu yerden İş/Hobiler İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: Site hakkında ..   Site hakkında .. - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 7 Şub. 2010 - 6:53

faruk enes demiş ki:
evet
burcu42

burcu42

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 307 Rep Gücü Rep Gücü : 303 Doğum tarihi Doğum tarihi : 09/10/93 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/03/10 Yaş Yaş : 30 Nerden Nerden : viyana Lakap Lakap : yigit-burcu Burçlar Burçlar : Terazi + : Horoz

MesajKonu: Geri: Site hakkında ..   Site hakkında .. - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 15 Mart 2010 - 16:07

esra demiş ki:
ÇOK ŞEY İSTİYORUM AMA....................

cnm benim bence coq diiL coqta az seyLEr istedinn bende oo kadar coooq istiorum ki onunLa konusmayi ahh ahh Very Happy
my_hero_yqt

my_hero_yqt

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 249 Rep Gücü Rep Gücü : 387 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/08/10 Nerden Nerden : :P İş/Hobiler İş/Hobiler : Kesinlikle kollamanın geçmiş bölümlerini izlemek :) Lakap Lakap : CompL-X

MesajKonu: Geri: Site hakkında ..   Site hakkında .. - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 10 Ağus. 2010 - 2:36

Ben inanamıyorum :O şu an kalbim nasıl atıyo bilemezsinizzz yani o gerçekten omuymuş.. :O Allahım dualarım kabulmu oluyo yoksa Very Happy inanamıyorum şu an çok mutluyummmm
baskomserim

baskomserim

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 794 Rep Gücü Rep Gücü : 1564 Doğum tarihi Doğum tarihi : 03/01/91 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/04/10 Yaş Yaş : 33 Nerden Nerden : İzmir İş/Hobiler İş/Hobiler : Kollama Lakap Lakap : Emoş Burçlar Burçlar : Oğlak + : At

MesajKonu: Geri: Site hakkında ..   Site hakkında .. - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 3:11

merdiven demiş ki:
faruk enes demiş ki:
arkadaşlar sitemize oyuncumuz orhan bıyıklı orhanbıyıklı nickiyle kayıt üye olmuş diyorlar ama bu üye 2 gündür çok aktif bence bu üye orhan bıyıklı değil bu nic ile kayıt olmuş kendini orhan bıyıklı adında tanıtıyor eğer orhan bıyıklı olsaydı bu üye orhan abi ile irtibata geçmek için bir hasbihal forumu açılırdı.

Orhan bıyıklı olduğu kesinleşti.. kübra cam açtırmış..

bu konunun üzerinden çok zaman geçmiş olabilir ben deşmiş olmayım ama yetkili birinin çıkıp gerçekten orhan beymi değilmi söylemesi lazım kesin olarak tabi bakıyorumda site çok karışmış bu haberle Smile
http://orhanbiyikli.niceboard.net/
nisanur

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 37 Rep Gücü Rep Gücü : 33 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/05/09

MesajKonu: Geri: Site hakkında ..   Site hakkında .. - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010 - 6:41

siteyi çok beğeniyorum fakat orhan abide müsait zamanlarında bize katılırsa çok memnun oluruz inşallah..
baskomserim

baskomserim

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 794 Rep Gücü Rep Gücü : 1564 Doğum tarihi Doğum tarihi : 03/01/91 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/04/10 Yaş Yaş : 33 Nerden Nerden : İzmir İş/Hobiler İş/Hobiler : Kollama Lakap Lakap : Emoş Burçlar Burçlar : Oğlak + : At

MesajKonu: Geri: Site hakkında ..   Site hakkında .. - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 23 Kas. 2010 - 23:02

nisanur demiş ki:
siteyi çok beğeniyorum fakat orhan abide müsait zamanlarında bize katılırsa çok memnun oluruz inşallah..

bizimde temennimiz bu Shocked
Galaksi

Galaksi

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 100 Rep Gücü Rep Gücü : 152 Doğum tarihi Doğum tarihi : 14/06/92 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/11/10 Yaş Yaş : 31 Burçlar Burçlar : Ikizler + : Maymun

MesajKonu: Geri: Site hakkında ..   Site hakkında .. - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 1 Ara. 2010 - 7:33

Site güzel... ama daha iyi bi tema olabilir.. Very Happy

Adminler siteyle ilgilenirse.... eminim site hak ettiği yerde olacak googdan zaten hak ettiği yerde.. ama üye sayısı olsun..... aktifliği olsun çok az....

umarım çoğalır şimdi böylese kollama tatil girdimi site tam biter Very Happy yani girişler olmaz.....

Sitede aktif olanları admin yapmalısınız... hoş bu benim düşüncem.......

Başkomserim uygun bence Very Happy
http://www.kollama.forummum.com
Nicki

Nicki

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 14 Rep Gücü Rep Gücü : 16 Doğum tarihi Doğum tarihi : 03/08/91 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/02/10 Yaş Yaş : 32 Nerden Nerden : Hollanda İş/Hobiler İş/Hobiler : Kitap okumak ve gezmek Lakap Lakap : Nicki Burçlar Burçlar : Aslan + : Keçi

MesajKonu: Geri: Site hakkında ..   Site hakkında .. - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 19 Ara. 2010 - 6:18

site guzel resimlerde super orhan abinin ben begendim Very Happy cheers
baskomserim

baskomserim

MesajKonu: Geri: Site hakkında ..   Site hakkında .. - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 19 Ara. 2010 - 6:33

Nicki demiş ki:
site guzel resimlerde super orhan abinin ben begendim Very Happy cheers

eyvallah :grin:
DiLaTT

DiLaTT

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 40 Rep Gücü Rep Gücü : 37 Doğum tarihi Doğum tarihi : 19/08/90 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/05/10 Yaş Yaş : 33 Lakap Lakap : hayvan hastası Burçlar Burçlar : Aslan + : At

MesajKonu: Geri: Site hakkında ..   Site hakkında .. - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 31 Ara. 2010 - 5:38

üye sayısı az mı Shocked bence gayet iyi süper
baskomserim

baskomserim

MesajKonu: Geri: Site hakkında ..   Site hakkında .. - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma 31 Ara. 2010 - 5:49

DiLaTT demiş ki:
üye sayısı az mı Shocked bence gayet iyi süper

bencede cheers
nisanur

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 37 Rep Gücü Rep Gücü : 33 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/05/09

MesajKonu: Geri: Site hakkında ..   Site hakkında .. - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 1 Ocak 2011 - 2:02

bu hali çok daha güzelll...
baskomserim

baskomserim

MesajKonu: Geri: Site hakkında ..   Site hakkında .. - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 1 Ocak 2011 - 2:12

Herşey zamanla cheers

Site hakkında ..
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2